Sportigazgatónkat kérdeztük a szurkolói ankét után

Szerző: Gulyás Bence

Kedden délután szurkolói ankétot tartottunk a Sóstói Stadionban, amelyet követően Nikolics Nemanja sportigazgató nyilatkozott honlapunknak.

További videók